SLUŽBY PRO VÁS

Pokud hledáte místo pro uspořádání oslavy narozenin, firemního večírku, nebo jiné společenské události, tak je ROTUNDA to pravé místo pro vás. Umožníme vám rezervovat si celý podnik pouze pro vás a vaše přátele. Vnitřní prostory pojmou až 40 hostů. Díky takto omezené kapacitě se budete cítit jako doma a nebudete se muset dělit o své zážitky s cizími lidmi. 


NAROZENINY

Uzavřeme celý vnitřní prostor Rotundy pouze pro vás. Zajistíme vám občerstvení dle vašich požadavků a přání. Dokážeme zajistit raut s širokým výběrem teplých i studených pokrmů včetně salátů a dezertů (na objednávku). Dále máme k dispozici Grill WEBER, který vám můžeme zapůjčit a vy si můžete připravit všelijaké pochutiny dle libosti. Přichystáme pro vás také přípitek a necháme vás vyzdobit si prostor dle vašich přání. Na objednávku jsme pro vás schopni zajistit i živou hudbu, nebo DJs. V zimním období máme navíc k dispozici krytý a vyhřívaný venkovní prostor na ochozu kolem Rotundy, kde můžete pohodlně sedět a nebudete se třást zimou.  Celková kapacita je až 55 osob.


pozn.: Provozní dobu lze po předchozí domluvě přizpůsobit vašim potřebám.FIREMNÍ VEČÍREK

Uzavřeme celý vnitřní prostor Rotundy pouze pro vás. Zajistíme vám občerstvení dle vašich požadavků a přání (na objednávku). Dáme vám k dispozici LED TV pro případnou prezentaci, video, apod. Máme k dispozici i mikrofon pro případné lepší ozvučení prostoru. Zapůjčíme vám flipchart pro případ krátké porady před zábavou. Sezení pro vás rozestavíme dle vašich přání. Kapacita prostoru pro firemní akci je až 30 míst k sezení a v zimním období máme navíc krytý a vyhřívaný venkovní prostor na ochozu kolem Rotundy s kapacitou 25 míst k sezení, kde můžete pohodlně sedět a nebudete se třást zimou.

pozn.: Provozní dobu lze po předchozí domluvě přizpůsobit vašim potřebám.

Vaše Rotunda Lounge Café